Atomy Kazanç Planı

Atomy Kazanç Planı

7 Haziran 2021 tarihinde Türk müşterilere açılacak olan Atomy Türkiye, network marketing prensibi ile 1999 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında onlarca ülkede yer almaktadır. Kısa sürede dünyanın en büyük 11. network firması olarak sıralamada yerini almıştır. Kaliteli ürünleri, uygun fiyatlara kitlelere ulaştırma hedefi içerisinde olan Atomy, eşsiz ve adil kazanç planı ile tüm üyeleri ile beraber kazanmayı planlamaktadır.

Atomy network sisteminden kazanç sağlamak isteyen üyeler öncelikle bir sponsor kodu ile sisteme üye olmalıdırlar. İster tüketici olarak isterseniz de girişimci üye olarak iki seçenekte de kazanç sağlayabilirsiniz. Tüketici üye olarak sisteme giriş yaptığınızda satın alacağınız ürünlerden %20 ile 25 arasında kar sağlarsınız. Girişimci üye olmaya karar verdiğinizde de kendinize ekip kurarak hem satın aldığınız ürünlerden, hem de ekibinizdeki kişilerin satışlarından kademenize göre komisyon kazanırsınız.

Atomy’nin en güzel yanı ücretsiz üyelik, paket alma zorunluluğu olmaması ve kazandığınız kişisel puanların (PV) ömür boyu hesabınızdan silinmemesidir. Yani ay sonunda ya da yıl sonunda hesabınızda biriken puanlar silinmez. Ne zaman ekip kurmaya karar verirseniz o zaman biriken puanlarınız ile komisyon elde edebilirsiniz. Ayrıca binary sistem ile iki koldan ilerleyen ekibiniz ile hem altınızdaki kişileri sizler destekleyebilir hem de altınızdaki kişiler sizi destekleyebilir. Böylelikle birlik olarak, eşit ve adil düzende çalışanın kazanacağı bir sisteme dahil olmuş olursunuz.

Hem ekibinizin puanı hem de sizin kişisel puanlarınız ne kadar komisyon kazanacağınızı belirler. Sağ ve sol kolunuza üyeleri ekledikten sonra ne kadar kişisel puan kazanırsanız bayilik dereceniz de o kadar artar. Puanlarınızın silinmemesi burada çok avantajlıdır çünkü çalıştıkça bir üst kademeye geçmeniz o kadar kolay olmaktadır.

Atomy Network sistemi tamamen açıldığında ve iyice tanınmaya başladığında sistemin nasıl ilerlediğini daha iyi göreceğiz. Siz de daha yolun başındayken lider ve birbirini destekleyen bir ekip ile giriş yapmak ve Kore’nin doğal mucizevi ürünlerini denemek isterseniz bizimle iletişime geçin. Sizi de aramıza alalım beraber kazanalım.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

İnternetten Para Kazan
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0