Atomy Türkiye

Atomy Türkiye

İnternetten para kazanmanın en genel yolu, bir network sistemine dahil olarak bir yandan üye edinmek diğer yandan da ürün satışını yapmaktadır. Emek vermeden para kazanmak tabii ki mümkün değil. Tabii network sisteminde de iyi paralar kazanmanın yolu network sistemine olabilecek en erken şekilde giriş yapmaktır. Bundan dolayı Türkiye pazarına yeni giriş yapacak olan firmaların belirleyerek onlarla işe giriş yapmak oldukça önemlidir. Günümüzde bu fırsatı şu anda Atomy firması hepimize sunuyor. 2009 yılından bu yana Güney Kore’de açılan ve günümüze kadar birçok ülkede faal halde olan Atomy, sonunda ülkemizde de doğrudan satış ve network sistemi ile hizmet vermeye başlayacak. Büyük açılışını 7 Haziranda yapacak olan Atomy Türkiye’de şu anda üye alımları başlamıştır. Siz de sistemin en tepesinden giriş yapıp dolar üzerinden yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız ekibimize dahil olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Şimdi biraz Atomy’i yakından tanıyalım.

Atomy Şirket Bilgileri

2009 yılında Güney Kore’de kurulan Atomy, kısa sürede Amerika, Kanada, Meksika, Rusya ve birçok Güney Asya ülkesinde faal olan kozmetik ürünlerinden, gıda takviyelerine ve ev eşyalarına kadar 400’ün üzerinde ürün çeşidi olan doğrudan satış firmasıdır. Dünya çapında yıllık geliri 1.3 milyar dolarken aktif olduğu ülkelerde 12 milyonun üzerinde üyesi bulunmaktadır.

Atomy Türkiye’de Hangi Ürünler Satılacak?

7 Haziran’da büyük açılış ile Türkiye pazarında ürün satışına başlayacak olan Atomy Global öncelike 50 ürün ile piyasaya giriş yapacak Haziran ayının sonunda 100 ürüne çıkacak ve sene sonuna kadar 400’e yakın ürünün satışı yapılacak. Ülkemizde özellikle Kore ürünleri fazlasıyla revaçta olduğu için Atomy’nin başarısız olması mümkün değil. Ürünlerinin de son derece kaliteli, hayvan deneyleri olmadan, doğal hammaddeler ile üretildiğini de buradan söyleyelim.

Neden Atomy Türkiye’ye Üye Olalım?

Bu sorunun cevabını aslında uzun uzun başka bir yazıda ele almak lazım ama buradan da kısaca bilgiler verelim. Atomy Türkiye’de üyelik ücreti, katalog ya da ,ürün paketi satın alma aktiflik ücreti gibi ücretler yoktur. Ömür boyu üyeliğinizden para kazanırsınız, kişisel puanlarınız asla silinmez ve en güzel kısmı; Atomy bir ekip işidir. Bencil olmayan kazanır.

Siz de yolun en başından sisteme dahil olup ömür boyu gelir garantilemek isterseniz hemen bizimle iletişime geçin. Geç kalırsanız pişman olabilirsiniz.

,

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

İnternetten Para Kazan
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0