Bitcoin Siteleri (Gerekli Siteler)

Bitcoin Siteleri (Gerekli Siteler)

Bitcoin 2008 yılında yaşanan krizlerden dolayı meydana gelen ekonomik durgunluk zamanında Satoshi Nakamoto tarafından başlatılan ve herhangi bir resmi kuruluşa bağlı olmayan dijital para birimidir. Kısaltması BTC olan Bitcoin için birçok farklı site hizmet vermektedir. Bu sitelerde Bitcoin alım – satımı yapılmaktadır. Bitcoin üretim işine madencilik denilmektedir. Bitcoin’i kullanmak için öncelikle bir Bitcoin cüzdanı oluşturmak gerekmektedir.

Oluşturulan bu cüzdan Bitcoinlerin saklanmasını sağlar. Bu sanal cüzdanla hem para alınabilir hem de para gönderilerek alışveriş yapılabilir. Bitcoin sisteminde yapılan ödemelerin doğrulanabilmesi için açık anahtar şeklinde şifreleme yöntemleri kullanılmaktadır. Bitcoin bazı protokollre bağlandığı için yapılan işlemler şifrelenmektedir. Bitcoin işlemi yapan ve kazandıran site sayısı da her geçen artmaktadır. Bitcoin’e olan rağbet arttıkça site sayısı da artmaktadır. Aşağıda Bitcoin hizmeti veren sağlam siteler anlatılmıştır.

 

FreeBitco.in – Bedava Bitcoin Veren Site

FreeBitco.İn sitesi, tamamı ile şansa dayalı bir bitcoin kazanma hizmeti sunmaktadır. Sitenin çalışma mantığı da çok basittir. Siteye girerek kendi cüzdanı ile kaydolan kişi, resimle verilen numaraları ekrana yazdıktan sonra Roll tuşuna basılır. Sistem 0 ile 10.000 arasında rastgele bir sayı üretmektedir. Üretilmiş olan rastgele sayılara göre kazanılan Bitcoin miktarları değişmektedir. Bu siteden en düşük 0.00000267 Bitcoin kazanılmaktadır. Eğer şanslı olup 10.000 sayısı tutturulursa 0.26707816 Bitcoin kazanılmaktadır. Bitcoin saat başı 1 kere oynanabilmektedir. Kazanılmış olan Bitcoinler her hafta Pazartesi günlerinde oluşturulan cüzdana otomatik bir şekilde gönderilmektedir. Bitcoinleri daha fazla kazanabilmek için yapılması gereken tek şey, her saat başı siteye girip Roll tuşuna basmaktır.

 

BonusBitcoin.co – Bitcoin Kazanılan Güvenilir Bir Site Daha

Günümüzde hizmet veren Bitcoin siteleri arasında en güvenilir olanlardan birisi olan Bonusbitcoin.Co sitesi, kazanılan Bitcoinleri anında cüzdanlara aktarmaktadır. Siteye girerek Bitcoin cüzdanlar oluşturulur ve her 15 dakika da bir Google captcha girilerek ‘ Get Reward ‘ veya ‘ Claim ‘ butonuna basılır. Bu işlem sonrasında kazanılıp kazanılmadığı dakikalar içerisinde belli olmaktadır. Kazanılan Bitcoinler ise Faucetbox Bitcoin cüzdanlarına aktarılmaktadır. Kazanılan Bitcoinlerin cüzdana aktarılma hızı da oldukça iyidir.

 

MoonBit.co – Her 5 Dk’ da Bir Kazanç

Güvenilir Bitcoin sitelerinden bir diğeri de Moonbit.co.in sitesidir. Bu sitenin en önemli özelliği, tarayıcının açık kaldığı sürede satoshinin sürekli olarak artmasıdır. Ancak zaman geçtikçe artma hızı düşüyor. Bu nedenle her 5 dakika da bir siteye girilerek google captcha kodu girilir ve butona basılarak daha fazla kazanç sağlanır. Kazanılan Bitcoin paralar, aynı anda Bitcoin cüzdanlara aktarılmaktadır.

 

BitMiner.io – Her Saniye 1 Satoshi

Güvenilir ve hızlı bir Bitcoin hizmeti veren sitede, tarayıcı açık kaldığında her saniye de 1 satoshi kazanılmaktadır. Bu nedenle hiçbir işlem yapılmasa da sürekli olarak kazandıran bir sitedir. Google captcha girmeden veya butona basmadan da Bitcoin paralar kazanılabilmektedir. Bu nedenle diğer birçok siteye göre çok avantajlı olan Bitminer.io Bitcoin sitesi çok fazla rağbet görmektedir. Bilgisayarın aktif olarak açık kalması kazanmak için yeterlidir. Diğer sitelere göre daha karlı olan Bitminer.İo Bitcoin sitesinden Bitcoin paraları çekebilmek için 500.00 satoshinin Bitcoin cüzdanlarında olması gerekmektedir. Aksi halde 500.00 satoshi olana kadar Bitcoin paralar çekilememektedir.

 

BitCoin.Zebra – 100 ile 1.000 Satoshi Arasında Rastgele Kazançlar

Saat başı Bitcoin ( BTC ) kazandıran bir başka Bitcoin sitesi de Bitcoin.Zebra’dır. Her saat başı girilmesi gereken sitede, her girişte Bitcoin adresi yazılarak 100, 150, 200, 300 ve 1000 satoshiden birisi rastgele kazanılmaktadır. Her birinin kazanma şansı eşit olarak yapılmıştır. Kazanılan Bitcoin paralar her Pazartesi Bitcoin cüzdanlarına yatırılmaktadır. Sitenin hizmetlerinden yararlanmak için ana sayfasına girerek Bitcoin cüzdan bilgileri yazılır ve butona basılır.

 

QoinPro.com – Beta Versyonda Bile Kazandırıyor

Bu Bitcoin sitesini diğer Bitcoin sitelerden ayıran en önemli özelliği, BTC dışında günlük ödemeler yapıyor olmasıdır. Bitcoin dışında günlük olarak Litecoin ve FedoraCoin verilmektedir. Siteye üyelik açıp onaylandıktan sonra hiçbir şey yapılmasa bile site tarafından günlük olarak BTC’ler ödenmeye başlamaktadır. Zaman ilerledikçe de diğer coin birimlerinin hepsi aktif olmaya başlamaktadır. Üye olduktan sonra siteye hiç girilmese bile günlük olarak Bitcoinler cüzdana eklenmektedir. Siteye üye olmak için e – mail adres bilgilerinin ve Bitcoin cüzdan bilgilerinin gerekli yerlere yazılması gerekir. Verilen mail adresine gelen onay linki tıklanarak üyelik aktif edilmektedir.

 

BitCoinker.co – 15 DK’ da bir 300 Satoshi Veren Coin Sitesi

15 dakika da bir siteye girilerek bedava Bitcoinlerin kazanıldığı bir sitedir. Captcha 15 dakika da bir girildiğinde rastgele 100, 200, 300 satoshilerden birisi kazanılmaktadır. Kazanılan Bitcoinlerin alınabilmesi için herhangi bir günü beklemeye gerek yoktur. Bitcoin hesabında en az 5285 satoshi biriktiğinde bu tutar Bitcoin cüzdanlarına yollanabilmektedir. Diğer sitelerden farklı olarak kazanılan Bitcoinleri farklı bir başka sitede tutmaktadır. Bu nedenle kazanılan Bitcoinleri almak için her iki siteye de üye olmak gerekmektedir. Siteye üye olmak için ana sayfada yer alan Register one here butonuna basılarak kayıt ekranına gidilir ve ilk kutucuğa istenilen kullanıcı adı yazılarak ikinci kutuya da şifre yazılır. Bu sayede siteye kayıt olunduktan sonra her 15 dakika da bir Bitcoin kazanılır.

İnternetten Para Kazan
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0